SUPA24
Overig
Overig
Overig
83 719 €
(1 116 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
75 m²
Rua Muritinga, Santo André

slaapkameratypical
vlak75 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Excelente oportunidade de adquirir um aconchegante apartamento de 75m², localizado no bairro Vila Floresta, em Santo André. Com uma planta bem distrib...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 20dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Rua Muritinga, Santo André
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Proh Imóveis