SUPA24
Overig
Overig
Overig
46 976 €
(1 174 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
40 m²
RUA A, Rio de Janeiro

slaapkameratypical
vlak40 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Um empreendimento completo com toda segurança, conforto e lazer que você merece. Preço e disponibilidade do imóvel sujeitos a alteração sem aviso prév...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 1dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

RUA A, Rio de Janeiro
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

BRJimoveis.com.br