SUPA24
Overig
Overig
Overig
709 399 €
(3 619 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
196 m²
Rio de Janeiro

slaapkameratypical
vlak196 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

COPACABANA Neste espaçoso apartamento em Copacabana, Rio de Janeiro, você encontrará uma oportunidade única de adquirir um imóvel com um amplo layout...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Rio de Janeiro
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2