SUPA24
Overig
Overig
Overig
582 737 €
(2 637 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
221 m²
Rio de Janeiro

slaapkameratypical
vlak221 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Peninsula Collection. Singular Avenida das Acácias da Península. Barra da Tijuca.  .  . Tipologia. 3 e 4 suítes.  . Área. 221m2. 452m2.  . Quartos. 3 ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 9dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Rio de Janeiro
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Fernando SILVA