SUPA24
Overig
Overig
Overig
240 492 €
(2 290 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
105 m²
Rio de Janeiro

slaapkameratypical
vlak105 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

(Código: 62066, Rua Desembargador João Claudino de Oliveira e Cruz) - Orla. Alfabarra - Queen Victoria. Condomínio tradicional, com total infraestrutu...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 17dagen
Bijgewerkt: 7dagen

Plaatsen

Rio de Janeiro
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

JTavares Assessoria Imobiliária