SUPA24
Overig
Overig
Overig
66 630 €
(1 514 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
44 m²
Rio de Janeiro

slaapkameratypical
vlak44 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

(Código: 20147, Avenida João Cabral de Mello Neto) - Barra da Tijuca. Excelente sala comercial no CEO, o melhor condomínio de consultórios e escritóri...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 24dagen
Bijgewerkt: 7dagen

Plaatsen

Rio de Janeiro
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

JTavares Assessoria Imobiliária