SUPA24
Overig
Overig
Overig
632 124 €
(2 341 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
270 m²
Rua Manoel de Brito, Recife

slaapkameratypical
vlak270 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Onde o Rio encontra o Mar, nasce o seu novo horizonte.
​Viver no Mirante do Capibaribe é ter a Bacia do Pina o novo cartão-postal do Recife como mo...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Rua Manoel de Brito, Recife
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2