SUPA24
Overig
Overig
Overig
281 798 €
(2 103 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
134 m²
Porto Belo

slaapkameratypical
vlak134 m²
badkamers2+

- construtora Artcon

R. Armando Luiz Kormann, 57, Porto Belo - SC

O APARTAMENTO

03 suítes sendo uma master

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Porto Belo
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2