SUPA24
Overig
Overig
Overig
239 230 €
(1 534 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
156 m²
RUA BALDUINO TAQUES, Ponta Grossa

slaapkameratypical
vlak156 m²
badkamers2+

SOBRE O IMÓVEL:
- 03 suítes;

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

RUA BALDUINO TAQUES, Ponta Grossa
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2