SUPA24
Overig
Overig
Overig
98 091 €
(1 226 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
80 m²
Rua Nelson Perini, Paulínia

slaapkameratypical
vlak80 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Apartamento à venda no Brisa da Mata Araucária, com 80 m² de área. O imóvel conta com três dormitórios, sendo uma suíte, oferecendo conforto e pratici...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 7dagen
Bijgewerkt: 7dagen

Plaatsen

Rua Nelson Perini, Paulínia
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Bonon & Amaral Imóveis