SUPA24
Overig
Overig
Overig
129 706 €
(1 995 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
65 m²
Rua Coronel Miguel Sátyro, Patos

slaapkameratypical
vlak65 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Incrível apartamento no principal cartão-postal de João Pessoa, localizado no elegante Ondas do Atlântico Residence, no desejado bairro de Cabo Branco...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 6dagen
Bijgewerkt: 6dagen

Plaatsen

Rua Coronel Miguel Sátyro, Patos
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Trovu Imobiliária