SUPA24
Overig
Overig
Overig
43 084 €
(957 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
45 m²
Palma Sola

slaapkameratypical
vlak45 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Apartamento, com 1 dormitório, banheiro sala, cozinha, área de serviço e 1 vaga de garagem descoberta. Condomínio fechado com lazer completo para você...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 7dagen
Bijgewerkt: 7dagen

Plaatsen

Palma Sola
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários