Lijst met aanbiedingen
18
18
18
123 024 €
(2 197 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
56 m²
Avenida Yara, Osasco
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
atypical
vlak
56 m²
badkamers
2+
Vertalen naar Engels
APARTAMENTO A VENDA NA VILA YARA, OSASCO/SP -
Com 2 dormitórios, sendo 1 suíte com armários embutidos e cama de casal, além de um banheiro social. A...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Ander
gebouwtype:
Ander
Apparatuur:
Ander
Leeftijd van het aanbod:
25dagen
Bijgewerkt:
7dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Avenida Yara, Osasco
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.
Geef het exacte adres op.
Kaart vergroten
Openbare voorzieningen
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
E-mailadres weergeven
Toon telefoon
Neem contact op met de verkoper
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
E-mailadres weergeven
Toon telefoon
Neem contact op met de verkoper