Lijst met aanbiedingen
238 803 €
(2 132 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
112 m²
TRAVESSA PARTICULAR, Niterói
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
atypical
vlak
112 m²
badkamers
2+
Vertalen naar Engels
Apartamento 3 quartos R$ 1.390.000,00 na Praia de Piratininga
Apartamento Lateral na praia de Piratininga. 3 quartos, sendo 1 suíte com varanda, sal...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Ander
gebouwtype:
Ander
Apparatuur:
Ander
Leeftijd van het aanbod:
22dagen
Bijgewerkt:
1dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
TRAVESSA PARTICULAR, Niterói
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.