SUPA24
Overig
Overig
Overig
107 490 €
(1 097 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
98 m²
Niterói

slaapkameratypical
vlak98 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Oportunidade no miolo de Icaraí !
Apartamento todo reformado (elétrica, hidráulica e piso).
Sol da manhã, andar alto. Composição : Ampla sala com pis...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 19dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Niterói
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Nossa Loja Imoveis