SUPA24
Overig
Overig
Overig
82 010 €
(1 281 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
64 m²
Mongaguá

slaapkameratypical
vlak64 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Apresente-se a este imóvel localizado no centro de Mongaguá, uma cidade litorânea estrategicamente posicionada entre as capitais de São Paulo e Santos...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Mongaguá
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2