SUPA24
Overig
Overig
Overig
153 631 €
(1 138 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
135 m²
RUA PIRACICABA, Mauá

slaapkameratypical
vlak135 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

*** LINDO APARTAMENTO NA PRAIA DAS PITANGUEIRAS- REGIÃO DA BARRA FUNDA- COM PISCINA PRIVATIVA ***SOBRE O IMÓVELApartamento conservado, amplo e arejado...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

RUA PIRACICABA, Mauá
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Dunamis Negócio Imobiliáriarios LTDA