SUPA24
Overig
Overig
Overig
111 062 €
(926 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
120 m²
RUA SOROCABA, Mauá

slaapkameratypical
vlak120 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Apartamento à venda na praia das Pitangueiras, Guarujá, localização privilegiada, imóvel amplo e confortável, claro e arejado com excelente distribuiç...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 22dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

RUA SOROCABA, Mauá
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2