Lijst met aanbiedingen
15
15
15
632 124 €
(2 350 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
269 m²
RUA MONTEVIDEU, Londrina
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
atypical
vlak
269 m²
badkamers
2+
Vertalen naar Engels
(Atualizada 09/12/2025)
A Imobiliária Human Imóveis em Londrina, apresenta:
Edifício Torre Alicante - Construtora Galmo
Apresentando a máxima da ...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Gegenereerd door AI
Labels worden automatisch gegenereerd door kunstmatige intelligentie op basis van foto's en objectbeschrijvingen.
Weergave
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Ander
gebouwtype:
Ander
Apparatuur:
Ander
Leeftijd van het aanbod:
20dagen
Bijgewerkt:
2dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
RUA MONTEVIDEU, Londrina
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.