SUPA24
Overig
Overig
Overig
124 407 €
(1 616 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
77 m²
Londrina

slaapkameratypical
vlak77 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Lindo apartamento em andar alto no Edifício Liberty em Londrina.O imóvel possui: dois quartos sendo uma suíte, sala ampla estendida (que pode ser reve...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 17dagen
Bijgewerkt: 7dagen

Plaatsen

Londrina
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Viva Web Imobiliária