SUPA24
Overig
Overig
Overig
149 574 €
(1 542 € / m²)
Verkoop
4
2+
97 m²
João Pessoa

slaapkamer4
vlak97 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Excellent location, one street before the beach with sea views. South facing apartment with 135 square meters on the 4th floor, all furnished, contain...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 186dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

João Pessoa
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Espacos WEB

Rede Internacional de Imóveis