SUPA24
Overig
Overig
Overig
290 343 €
(2 688 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
108 m²
Itapema

slaapkameratypical
vlak108 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Esse exuberante apartamento encontra-se no Edifício Lago Di Garda, em Meia Praia. Além de ser uma região extremamente privilegiada, com fácil acesso à...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Itapema
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2