SUPA24
Overig
Overig
Overig
264 709 €
(2 282 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
116 m²
Itapema

slaapkameratypical
vlak116 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Esse belíssimo apartamento, localizado no Edifício La Joie, será entregue em Dezembro de 2025. O empreendimento, além de possuir uma privilegiada loca...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 5dagen
Bijgewerkt: 5dagen

Plaatsen

Itapema
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2