SUPA24
Overig
Overig
Overig
237 521 €
(2 794 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
85 m²
Itapema

slaapkameratypical
vlak85 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Belíssimo apartamento à venda, no Edifício Aroeira. Além de possuir uma localização privilegiada, na região de Meia Praia, próximo à serviços comercia...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 1dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Itapema
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2