SUPA24
Overig
Overig
Overig
153 784 €
(2 197 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
70 m²
Itapema

slaapkameratypical
vlak70 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Esse belíssimo apartamento, localizado no Morretes, em Itapema oferece uma estrutura completa, incluindo 2 suítes (uma delas com ar condicionado), 1 l...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Itapema
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2