SUPA24
Overig
Overig
Overig
105 935 €
(1 394 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
76 m²
Itapema

slaapkameratypical
vlak76 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Ótima oportunidade para quem procura um apartamento em Itapema, no bairro Morretes. Trata-se de um apartamento padrão, com 103m² de área total e 76m² ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Itapema
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2