SUPA24
Overig
Overig
Overig
601 100 €
(3 358 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
179 m²
Itapema

slaapkameratypical
vlak179 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Apartamento vista mar com localização privilegiada à venda em Itapema.

O apartamento oferece:

- 04 Suítes
- 03 Vagas

Ander
Leeftijd van het aanbod: 5dagen
Bijgewerkt: 5dagen

Plaatsen

Itapema
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2