Lijst met aanbiedingen
10
10
10
117 229 €
(2 931 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
40 m²
RUA CAMBORIU, Itajaí
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
atypical
vlak
40 m²
badkamers
Gegenereerd door AI
Labels worden automatisch gegenereerd door kunstmatige intelligentie op basis van foto's en objectbeschrijvingen.
Stoep
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
5dagen
Bijgewerkt:
5dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
RUA CAMBORIU, Itajaí
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.
Geef het exacte adres op.
Kaart vergroten
Openbare voorzieningen
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
E-mailadres weergeven
Toon telefoon
Neem contact op met de verkoper
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
E-mailadres weergeven
Toon telefoon
Neem contact op met de verkoper