Lijst met aanbiedingen
23
23
23
93 973 €
(2 764 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
34 m²
AVENIDA SETE DE SETEMBRO, Itajaí
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
atypical
vlak
34 m²
badkamers
2+
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Leeftijd van het aanbod:
2dagen
Bijgewerkt:
2dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
AVENIDA SETE DE SETEMBRO, Itajaí
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.
Geef het exacte adres op.
Kaart vergroten
Openbare voorzieningen
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
E-mailadres weergeven
Toon telefoon
Neem contact op met de verkoper
DreamCasa Ltda
Arbo Imóveis 2
E-mailadres weergeven
Toon telefoon
Neem contact op met de verkoper