SUPA24
Overig
Overig
Overig
163 884 €
(2 185 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
75 m²
Rua Onze de Junho, Itajaí

slaapkameratypical
vlak75 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

VITTA HOME RESORT – FAZENDA | ITAJAÍ
Viva a experiência de morar em um verdadeiro resort urbano no coração do bairro Fazenda, em Itajaí. O Vitta Home ...

Parameters

Gegenereerd door AI

StoepTerrasWeergaveOpen leefruimteDouchecabineKeukenapparatuurGeschikt voor huisdierenGemeubileerdModerne stijlNatuurlijk lichtHoge plafondsHouten balkenNa de reconstructie

Ander
Leeftijd van het aanbod: 23dagen
Bijgewerkt: 5dagen

Plaatsen

Rua Onze de Junho, Itajaí
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Brava Norte Imobiliária