SUPA24
Overig
Overig
Overig
66 630 €
(1 025 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
65 m²
Rua, Guarulhos

slaapkameratypical
vlak65 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

** APARTAMENTO À VENDA NA PRAIA DAS PITANGUEIRAS - REGIÃO DA BARRA FUNDA - 03 QUADRAS DO MAR - COM VAGA DE GARAGEM NO PRÉDIO ***SOBRE O IMÓVELApartam...

Parameters

Gegenereerd door AI

BeveiligingNa de reconstructieNatuurlijk licht

Ander
Leeftijd van het aanbod: 4dagen
Bijgewerkt: 4dagen

Plaatsen

Rua, Guarulhos
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Dunamis Negócio Imobiliáriarios LTDA