SUPA24
Overig
Overig
Overig
62 117 €
(796 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
78 m²
Rua, Guarulhos

slaapkameratypical
vlak78 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Apartamento para venda na Praia da Enseada, localizado na cidade de Guarujá / SP, região Tortugas.

Apartamento com 02 dormitórios, 02 banheiros, s...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 7dagen
Bijgewerkt: 7dagen

Plaatsen

Rua, Guarulhos
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Viajar Guaruja