SUPA24
Overig
Overig
Overig
102 123 €
(928 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
110 m²
Rua Benjamin Constant, Guarujá

slaapkameratypical
vlak110 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

**EXCELENTE APARTAMENTO/FLAT À VENDA NA REGIÃO CENTRAL DA PRAIA DE PITANGUEIRAS**Apartamento bem conservado, com localização privilegiada, proporciona...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 8dagen
Bijgewerkt: 1dagen

Plaatsen

Rua Benjamin Constant, Guarujá
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Dunamis Negócio Imobiliáriarios LTDA