SUPA24
Overig
Overig
Overig
147 057 €
(572 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
257 m²
Rua 3, Goiânia

slaapkameratypical
vlak257 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Apartamento à Venda no Condomínio Montese 257 m² 4 Quartos 3 Vagas

Excelente oportunidade para quem busca amplitude, conforto e lazer completo em ...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 17dagen
Bijgewerkt: 7dagen

Plaatsen

Rua 3, Goiânia
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Arbo Imóveis 2