SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
335 838 €
(3 691 € / m²)
Verkoop
3
2+
91 m²
Avenida Campeche, Florianópolis

slaapkamer3
vlak91 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Campeche is one of Florianópolis' most sought-after neighborhoods — and Makai Beach Front Resort puts you right at the heart of it. This apartment for...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Avenida Campeche, Florianópolis
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Marco Buck