SUPA24
Woonkamer
Woonkamer
Woonkamer
852 940 €
(5 233 € / m²)
Verkoop
4
2+
163 m²
Rua das Piraúnas, Florianópolis

slaapkamer4
vlak163 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Two story residence with a total of four suites, two of them are located on the first floor and two on the second floor. Very bright with natural ligh...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 2dagen
Bijgewerkt: 2dagen

Plaatsen

Rua das Piraúnas, Florianópolis
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

Canvas Real Estate