Lijst met aanbiedingen
7
7
7
161 474 €
(2 212 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
73 m²
Rua Juvêncio Costa, Florianópolis
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
atypical
vlak
73 m²
badkamers
2+
Vertalen naar Engels
BELÍSSIMO APARTAMENTO NOVO À VENDA NA TRINDADE, COM 73M² PRIVATIVOS, 2 DORMITÓRIOS SENDO 2 SUÍTES, INFRAESTRUTURA COMPLETA!
Excelente apartamento NOV...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Gegenereerd door AI
Labels worden automatisch gegenereerd door kunstmatige intelligentie op basis van foto's en objectbeschrijvingen.
Stoep
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Ander
gebouwtype:
Ander
Apparatuur:
Ander
Leeftijd van het aanbod:
22dagen
Bijgewerkt:
5dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Rua Juvêncio Costa, Florianópolis
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.