SUPA24
Overig
Overig
Overig
119 452 €
(971 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
123 m²
Rua Vidal Ramos, Florianópolis

slaapkameratypical
vlak123 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Conjunto de sala comercial com 123m² privativos, localizadas no Centro de Florianópolis.

4 salas equipadas sendo 3 escritórios completos, um deles c...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 22dagen
Bijgewerkt: 5dagen

Plaatsen

Rua Vidal Ramos, Florianópolis
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Imobiliaria Invista