SUPA24
Overig
Overig
Overig
110 908 €
(2 773 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
40 m²
RUA AFONSO PENA, Florianópolis

slaapkameratypical
vlak40 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Apartamento com 40m² privativos, localizado em ótima região no Estreito, próximo a supermercados, postos de gasolina, escolas farmácias e com fácil ac...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 23dagen
Bijgewerkt: 5dagen

Plaatsen

RUA AFONSO PENA, Florianópolis
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Imobiliaria Invista