SUPA24
Overig
Overig
Overig
43 240 €
(1 030 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
42 m²
Avenida, Ferraz de Vasconcelos

slaapkameratypical
vlak42 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Esta sala comercial no térreo, com 41,86 m² e 1 vaga de garagem, oferece segurança e tranquilidade em um centro comercial organizado, com portaria est...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 5dagen
Bijgewerkt: 5dagen

Plaatsen

Avenida, Ferraz de Vasconcelos
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários