Lijst met aanbiedingen
30
30
30
292 401 €
(2 417 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
121 m²
Avenida, Ferraz de Vasconcelos
Toon op de kaart
Toevoegen aan favorieten
Deel
slaapkamer
atypical
vlak
121 m²
badkamers
2+
Vertalen naar Engels
APARTAMENTO COM VISTA LIVRE À VENDA NO CONDOMÍNIO OPEN VIEW ANHANGABAÚ EM JUNDIAÍ/SP
- 121 m² de área útil;
- 3 dormitórios, sendo 1 suíte com sacada...
Toon volledige beschrijving
Parameters
Gegenereerd door AI
Labels worden automatisch gegenereerd door kunstmatige intelligentie op basis van foto's en objectbeschrijvingen.
Weergave
Hoge plafonds
Parameters
Eigendom:
Het type eigendom bepaalt de juridische relatie tot het onroerend goed – persoonlijk, coöperatief of staats-/gemeentelijk.
Ander
staat:
De huidige staat van het pand met betrekking tot de verbouwing - vóór, na of tijdens de verbouwing.
Ander
gebouwtype:
Ander
Apparatuur:
Ander
Leeftijd van het aanbod:
17dagen
Bijgewerkt:
7dagen
Rapporteer advertentie
Plaatsen
Avenida, Ferraz de Vasconcelos
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.