SUPA24
Overig
Overig
Overig
84 164 €
(1 753 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
48 m²
Rua Itupava, Curitiba

slaapkameratypical
vlak48 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Mais que um lugar, um estilo de vida. Um espaço para aproveitar o melhor da cidade curitibana com o charme nova-iorquino. Studios de 22 a 60m² com sac...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 5dagen
Bijgewerkt: 5dagen

Plaatsen

Rua Itupava, Curitiba
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Sempre Imóveis