SUPA24
Overig
Overig
Overig
30 589 €
(805 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
38 m²
Rua dos Coqueirais, Cotia

slaapkameratypical
vlak38 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

️ Apartamento pronto para morar 
 
2 dormitórios 
Vaga rotativa 
Portaria 24h
Espaço Pet
Parquinho 
Mini mercado 
 
 

Código do Anúncio: 6362_2083...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 3dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Rua dos Coqueirais, Cotia
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários