SUPA24
Overig
Overig
Overig
52 805 €
(587 € / m²)
Verkoop
Atypisch
2+
90 m²
Estrada do Morro Grande, Cotia

slaapkameratypical
vlak90 m²
badkamers2+
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Excelente apartamento duplex, com 3 dormitórios, todos com móveis planejados, sala ampla, cozinha e banheiro também equipados com armários planejados,...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 10dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Estrada do Morro Grande, Cotia
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários