SUPA24
Overig
Overig
Overig
43 240 €
(920 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
47 m²
Rua Nelson Raineri, Cotia

slaapkameratypical
vlak47 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Apartamento para venda no Condomínio Conquista Cotia, localizado no Km 33 da Raposo Tavares, em Cotia, com fácil acesso ao comércio local, escolas, m...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 7dagen
Bijgewerkt: 7dagen

Plaatsen

Rua Nelson Raineri, Cotia
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários