SUPA24
Overig
Overig
Overig
40 997 €
(872 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
47 m²
Estrada do Morro Grande, Cotia

slaapkameratypical
vlak47 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Apartamento (térreo) 02 dormitórios, banheiro, cozinha, sala com sacada, área de serviço, churrasqueira e 01 vaga de garagem. Com portaria 24 horas, p...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 10dagen
Bijgewerkt: 3dagen

Plaatsen

Estrada do Morro Grande, Cotia
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários