SUPA24
Overig
Overig
Overig
41 510 €
(798 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
52 m²
Estrada do Morro Grande, Cotia

slaapkameratypical
vlak52 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Apartamento com 3 dormitórios, cozinha, sala ampla em dois ambientes com sacada, banheiro com box, área de serviço cojugada e 1 vaga de garagem descob...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 6dagen
Bijgewerkt: 6dagen

Plaatsen

Estrada do Morro Grande, Cotia
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários