SUPA24
Overig
Overig
Overig
41 354 €
(795 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
52 m²
Estrada do Morro Grande, Cotia

slaapkameratypical
vlak52 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Apartamento com 2 dormitórios, sala, cozinha, banheiro, 1 vaga de garagem descoberta.Condomínio tendo elevador, academia, piscina, salão de festas, se...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 7dagen
Bijgewerkt: 7dagen

Plaatsen

Estrada do Morro Grande, Cotia
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários