SUPA24
Overig
Overig
Overig
39 134 €
(783 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
50 m²
Estrada do Morro Grande, Cotia

slaapkameratypical
vlak50 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Apartamento 02 dormitórios, banheiro, cozinha, sala com sacada (permitindo churrasqueira ecológica), área de serviço, churrasqueira e 01 vaga de garag...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 12dagen
Bijgewerkt: 5dagen

Plaatsen

Estrada do Morro Grande, Cotia
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários