SUPA24
Overig
Overig
Overig
28 622 €
(753 € / m²)
Verkoop
Atypisch
1
38 m²
Rua dos Coqueirais, Cotia

slaapkameratypical
vlak38 m²
badkamers1
tillenNee
parkerenNee
staatAnder
kelderNee
terrasNee

Beschrijving

Apartamento novo nunca usado ( 2° Andar ) com 2 dormitórios, cozinha, sala, banheiro, e 01 vaga de garagem.Localização privilegiada, lazer completo co...

Ander
Leeftijd van het aanbod: 6dagen
Bijgewerkt: 6dagen

Plaatsen

Rua dos Coqueirais, Cotia
De locatie is bij benadering, we kennen het exacte adres niet.

Openbare voorzieningen

DreamCasa Ltda

Alfa Negócios Imobiliários